Ben Kimim?

1981 İstanbul doğumluyum. Zonguldak Karaelmas Üniversitesi mezunuyum. İşletme eğitimi aldım. Finans alanında 6 sene çalıştım. 2006’dan beri blog yazarlığı yapıyorum. 2009’dan beri Dijital Pazarlama alanında çalışıyorum.

Fotoğraf çekmeye ise 2009 yılında başladım. 2010, 2011 ve  2012 yıllarında Milliyet Sony Ericsson ve Sony Mobile TR adına projelerde yer aldım. 2011 yılından itibaren başlayan mobil fotoğrafçılık serüvenimde Sony işbirliği ile hayata geçen iki ayrı fotoğraf sergisi sahibiyim. 2014 yılı boyunca dünyanın dört bir yanında yer alan fotoğrafçıların yazıları ve fotoğrafları ile yer aldığı İspanyol seyahat dergisi Nao Travel‘da Türkiye hakkında fotoğraf ve yazılar yayınladım. Şu an çeşitli anaokullarında 3-6 yaş arası çocuklar için fotoğrafçılık aktiviteleri ve 7-12 yaş arası çocuklar için atölyeler hazırlayıp, fotoğraf eğitmenliği yapıyorum. Eğitimlerim hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için Atölye 20’yi ziyaret edebilir, size yakın atölyelerdeki eğitimlerim hakkında bilgi almak için iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz. Yetişkinler için hazırladığım Mobil Fotoğrafçılıkta Yaratıcı Teknikler Eğitim programı için bana yine iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Güvenli internet, online itibar yönetimi, sosyal medya iletişimi konularında da benden hizmet alabilirsiniz. 

Bana ulaşmak, sosyal ağlarda beni takip etmek isterseniz Twitter ve Instagram’dan @bernam ve @bernamutluaytekin kullanıcı adı ile iletişime geçebilir iş, eğitim ve danışmanlık talepleriniz için Linkedin Profilimi ziyaret edebilir ya da iletişim formu doldurabilirsiniz.